O firmie

O nas

Firma powstała w 2007 roku w 2017 przekształcona w zoo spółkę komandytową.

Zrealizowalismy wiele wymagających projektów, m.in.:
- 2008 - 2010 budowaliśmy sieć sklepów rossmann
- Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalację saniatarną (w tym sale operacyjne) dla światowej sławy Dr Jagielaka i jego Przchodni Ortognatycznej.
- W roku 2020 - w ekspresowym czasie zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy projekt instalacji wentylacji i klimatyzacji w Tymczasowym Wojskowym Szpitalu Covidowym Okęcie.
- Sieć badawcza Łukasiewicza - Instytut Teke-i Radiotechniczny - zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy (wraz z pracami budowlanymi) do linii technologicznej instalacje sanitarne i elektryczne oraz setki innych mniejszych realizacji.Współpracujemy z wyspecjalizowanymi technologami i projektantami.

Oferując Państwu urządzenia klimatyzacyjne wybranych producentów staramy się zapewnić w przyszłości wysoki standard Państwa samopoczucia a co za tym idzie zadowolenia z wyboru naszej firmy. W dzisiejszych czasach niemal każdy potwierdza tezę, że zarówno klimatyzacja jak i wentylacja w miejscu pracy, domu, wypoczynku czy środkach podróży pozwala zachować większą energię w realizacji codziennych zadań i obowiązków. Brak uczucia wyczerpania i zmęczenia oraz uczucie świeżości i jakości powietrza dzięki podniesieniu parametrów powietrza w pomieszczeniach klimatyzowanych i wentylowanych pozwala docenić rolę, jaką odgrywa klimatyzacja i wentylacja w naszym życiu.

Klimatyzacja to świetna inwestycja na lata w poczucie naszego komfortu i zdrowie, ze względu na możliwość eliminacji sezonowych wahań temperatury. Licząc na pełne zaufanie do naszej firmy z Państwa strony, zrobimy wszystko, aby obydwa procesy: zarówno klimatyzacja jak i wentylacja podniosły komfort w Waszym życiu. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowany zespół w zakresie montażu systemów klimatyzacyjnych.

Korzystamy z najlepszych rozwiązań